portal osiedli, dzielnic i miast

Białystok - Forum

Pogaduchy z sąsiadami - bez wychodzenia z domu!
Primary Navigation


FAQFAQ    SzukajSzukaj    ProfilProfil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości    RejestrujRejestruj    ZalogujZaloguj   
www.MojeOsiedle.pl » Inwestycje » Forum » Hotel w centrum
Napisz nowy temat Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat     

Hotel w centrum

     Odpowiedz do tematu    
Autor Wiadomość
kasiamango 
   

Zaglądajacy


Wiek: 37
Dołączył: Wto Sty 14, 2014 14:32
Posty: 10
Skąd: Gdańsk-Zaspa

PostWysłany: Pią Lip 11, 2014 13:11    Temat postu: Hotel w centrum

Witam Smile niedługo wybieram się do Białegostoku na kilka dni. Poszukuję noclegu niedaleko centrum. Zastanawiałam się nad tym hotelem- http://www.bestwestern.pl/hotels/best-western-hotel-cristal-bialystok-81007. Co myślicie? Na pierwszy rzut oka wygląda nowocześnie? Mam jeszcze jedno pytanie, co warto zobaczyć? Zastanawiam się czy by nie pojechać do Białowieskiego Parku Narodowego? Ale jest dość daleko, a ja nie będę samochodem ;/ jest jakieś dobre połączenie??
jjusti18 
   

Forumowicz


Wiek: 33
Dołączył: Śro Kwi 26, 2017 23:21
Posty: 159
Skąd: Poznań

PostWysłany: Sob Paź 07, 2017 10:50    Temat postu: Re: Hotel w centrum

A ja słyszałam jeżeli chodzi o hotel, że ładnie jest w  Vienna House Andel's Łódź i teraz nawet tam odbywa się ważna okoliczność- Europejskie Forum Gospodarcze – Łódzkie 2017. Może ktoś jedzie?
Stokik 
   

Nowy na forum


Dołączył: Pią Sty 22, 2021 15:22
Posty: 2
Skąd: Białystok

PostWysłany: Wto Lut 02, 2021 15:27    Temat postu: Re: Hotel w centrum

Dobry hotel w okolicy znajdziecie szybko dzięki wyszukiwarce https://www.panorama-hoteli.pl/ ja często korzystam z takiej opcji Smile
Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat


 
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty
Możesz głosować w ankietach

Portal www.MojeOsiedle.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników serwisu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Copyright © www.MojeOsiedle.pl 2001-2024   Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO
Załóż forum  |   Kontakt  |   O nas  |   Regulamin   |  Reklama