portal osiedli, dzielnic i miast

Białystok - Forum

Pogaduchy z sąsiadami - bez wychodzenia z domu!
Primary Navigation


FAQFAQ    SzukajSzukaj    ProfilProfil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości    RejestrujRejestruj    ZalogujZaloguj   
www.MojeOsiedle.pl » Gorące tematy » Forum » mieszkanie od dewelopera
Napisz nowy temat Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat     

mieszkanie od dewelopera

     Odpowiedz do tematu    
Autor Wiadomość
martynaxx 
   

VIP


Wiek: 49
Dołączył: Pon Kwi 27, 2015 8:52
Posty: 1059
Skąd: Kraków

PostWysłany: Wto Maj 31, 2016 13:03    Temat postu: mieszkanie od dewelopera

Znalazłam takie nowe mieszkania na sprzedaż marki i zastanawiam się czy oferta jest atrakcyjna?
Wiadomo blisko Warszawy, cicho spokojnie... ale na coś jeszcze powinnam zwrócić uwagę.
Obory, śmieci...
Co mi możecie jeszcze doradzić?
maslonia 
   

Forumowicz


Wiek: 45
Dołączył: Pon Kwi 18, 2016 11:52
Posty: 168
Skąd: Warszawy

PostWysłany: Czw Paź 20, 2016 0:29    Temat postu: Re: mieszkanie od dewelopera

Na forum białostockim, to raczej warto podać biuro nieruchomość z Białegostoku, które ma sporą grupę profesjonalnych agentów nieruchomości, doradców finansowi, prawników oraz dział odpowiedzialny za marketing i obsługę informatyczną. Pomogą kupić i sprzedać mieszkania, działki czy lokale. Zobacz ich ofertę na http://centrumdom.info/
gaga4bb 
   

Aktywny Forumowicz


Wiek: 29
Dołączył: Śro Lis 09, 2016 15:18
Posty: 256
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Czw Wrz 27, 2018 8:57    Temat postu: Re: mieszkanie od dewelopera

Powiem wam, że chyba sama teraz kupiłabym takie mieszkanie, nowe i bez żadnych problemów. Teraz chciałam kupić mieszkanie z rynku wtórnego i same problemy miałam. Nawet czytałam, czy właściciel mieszkania mógł je sprzedać bez wiedzy drugiego właściciela-siostry https://grb-nieruchomosci.pl/sprzedaz-nieruchomosci-bez-zgody-wspolwlascicieli/ , strasznie to dla mnie dziwne, ze ludzie tak kombinują.
pukla123 
   

Aktywny Forumowicz


Dołączył: Czw Kwi 11, 2019 19:31
Posty: 282
Skąd: KrK

PostWysłany: Czw Kwi 25, 2019 21:24    Temat postu: Re: mieszkanie od dewelopera

Ja polecam dewelopera Ronson, https://ronson.pl/panoramika/o-osiedlu/
Sama u niego kupiłam mieszkanie i jestem bardzo zadowolona. Wszystko oddane w terminie bez zadnych uchybien
frytka35 
   

VIP


Wiek: 42
Dołączył: Pon Sie 20, 2018 8:40
Posty: 627
Skąd: Warszawa-Mokotów

PostWysłany: Śro Lip 24, 2019 8:01    Temat postu: Re: mieszkanie od dewelopera

Jak wyprowadzam się do stolicy szukałam mieszkań w różnych dzielnicach ale najfajniejsza wydała mi się Praga Południe, okazało się że Atal też tam buduje nowe osiedle gdzie można kupić mieszkanie z wykończeniem pod klucz
runted 
   

Bywalec


Dołączył: Czw Lip 25, 2019 13:09
Posty: 37
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Pią Wrz 06, 2019 14:17    Temat postu: Re: mieszkanie od dewelopera

Jednak co mieszkanie od dewelopera, to mieszkanie nowe. Mamy pewność, że cała instalacja jest nowa. Nie to co na rynku wtórnym, chociaż czasem da się znaleźć mieszkanie "stare" z nową elektryką, hydrauliką. Ale wtedy trzeba nieźle się naszukać. A po takim remoncie nasprzątać, więc lepiej wziąć do tego specjalistów z np. sprzątanie gdańsk
Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat


 
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty
Możesz głosować w ankietach

Portal www.MojeOsiedle.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników serwisu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Copyright © www.MojeOsiedle.pl 2001-2024   Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO
Załóż forum  |   Kontakt  |   O nas  |   Regulamin   |  Reklama