portal osiedli, dzielnic i miast

Białystok - Forum

Pogaduchy z sąsiadami - bez wychodzenia z domu!
Primary Navigation


FAQFAQ    SzukajSzukaj    ProfilProfil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości    RejestrujRejestruj    ZalogujZaloguj   
www.MojeOsiedle.pl » Gorące tematy » Forum » Praca dla dietetyka.
Napisz nowy temat Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat     

Praca dla dietetyka.

     Odpowiedz do tematu    
Autor Wiadomość
yachaa 
   

Forumowicz


Wiek: 39
Dołączył: Śro Paź 14, 2009 11:03
Posty: 153
Skąd: okolice

PostWysłany: Śro Paź 14, 2015 21:01    Temat postu: Praca dla dietetyka.

Moze będzie ktoś zainteresowany ofertą:

DIETETYK


Miejsce pracy: Białystok (Centrum Odchudzania Cambridge)
Region: podlaskie


Opis stanowiska:

Przeprowadzanie konsultacji z zakresu stosowania produktów Programu Odchudzania Cambridge.
Przeprowadzanie konsultacji z zakresu usług dietetycznych.
Sprzedaż usług oferowanych w Centrum Odchudzania Cambridge Białystok.
Profesjonalna obsługa klienta według schematu ustalonego przez Centrum Odchudzania Cambridge Białystok.
Pozyskiwanie klientów detalicznych we współpracy z działem marketingu, naukowym i zgodnie z wytycznymi przełożonego.
Uczestniczenie w szkoleniach, konferencjach, wykładach oraz prowadzenie stoiska firmowego podczas różnego typu eventów.
Realizacja zleconych projektów związanych z działalnością Centrum Odchudzania Cambridge Białystok.

Wymagania:

Wykształcenie kierunkowe z udokumentowanym prawem do wykonywania zawodu dietetyka
Duże zorientowanie na klienta
Komunikatywność i łatwość w nawiązywaniu kontaktów z klientem
Zaangażowanie i inicjatywa w wykonywaniu powierzonych zadań
Wysoka kultura osobista
Odpowiedzialność i samodzielność
Biegła obsługa komputera
Mile widziane doświadczenie w handlu, obsłudze klienta i samodzielnym prowadzeniu lokalu usługowego.

Oferujemy:

Umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin
Możliwość rozwoju
Satysfakcję z wykonywanej pracy
Miłą atmosferę pracy


Oferty proszę wysyłać na adres mailowy: info@dieta-cambridge.pl

https://www.facebook.com/notes/dieta-cambridge-poland/szukamy-pracownika/1102863293070639?__mref=message_bubble
martynaxx 
   

VIP


Wiek: 49
Dołączył: Pon Kwi 27, 2015 8:52
Posty: 1059
Skąd: Kraków

PostWysłany: Wto Lip 12, 2016 14:16    Temat postu: Re: Praca dla dietetyka.

Jeśli szukacie pracy dla siebie lub pomagacie komuś bliskiemu, to polecam sobie przejrzeć te namiary- MARVEL Personal Consulting.
Możecie sobie przejrzeć te oferty jeśli szukacie pracy.
Olaaa90 
   

Aktywny Forumowicz


Dołączył: Śro Wrz 06, 2017 8:59
Posty: 207
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Śro Lis 29, 2017 8:38    Temat postu: Re: Praca dla dietetyka.

W każdym momencie można się zarejestrować w tej bazie https://lepszytrener.pl/dietetyka
To jest bezpłatne. Tylko później trzeba uzupełnić profil i można sobie zdobywać klientów. A na kontach premium ma się dodatkowy marketing. Ja mam półroczny abonament i grafik na grudzień mi się zapełnił w niecały tydzień. Polecam z całego serca, do tego zespół bardzo komunikatywny i profesjonalny. Pomagają w każdym problemie Smile
Ivoo_88 
   

Zaglądajacy


Wiek: 35
Dołączył: Pon Sty 15, 2018 16:23
Posty: 16
Skąd: Białystok

PostWysłany: Czw Sty 18, 2018 10:19    Temat postu: Re: Praca dla dietetyka.

Praca dietetyka wydaje mi się bardzo ciekawa i przyszłościowa. Niestety coraz więcej osób w obecnych czasach ma problemy z nadwagą i otyłością. Na tym portalu http://praca-podlaskie.pl/zapotrzebowanie-na-zawody/ są ciekawe oferty pracy i można też sprawdzić na jakie zawody pracodawcy zgłaszają największe zapotrzebowanie
_________________
" Być może dla świata jesteś tylko człowiekiem. Ale dla niektórych ludzi jesteś całym światem"
Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat


 
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty
Możesz głosować w ankietach

Portal www.MojeOsiedle.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników serwisu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Copyright © www.MojeOsiedle.pl 2001-2024   Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO
Załóż forum  |   Kontakt  |   O nas  |   Regulamin   |  Reklama