portal osiedli, dzielnic i miast

Bia³ystok - Forum

Pogaduchy z s±siadami - bez wychodzenia z domu!
Primary Navigation


FAQFAQ    SzukajSzukaj    ProfilProfil    Zaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ciZaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ci    RejestrujRejestruj    ZalogujZaloguj   
www.MojeOsiedle.pl » Gor±ce tematy » Forum » Salon meblowy - Bialystok.
Napisz nowy temat Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastêpny temat     

Salon meblowy - Bialystok.

     Odpowiedz do tematu    
Autor Wiadomo¶æ
Wotciarz 
   

Aktywny Forumowicz


Do³±czy³: Sob Kwi 22, 2017 10:57
Posty: 287
Sk±d: KrK

PostWys³any: Nie Sty 28, 2018 21:34    Temat postu: Salon meblowy - Bialystok.

Jezeli szukacie mebli - czy to do domu, czy do biura, to moze warto odwiedzic Salon Meblowy, ktory znajduje sie na ul. Przêdzalnianej 60A w naszym miescie? Mozna rowniez obejrzec ich oferte na stronie firmowej: http://www.biuroimeble.com.pl/ Mozna u nich takze zamowic meble na wymiar, jak i juz gotowe.
Nastka9319 
   

Zagl±dajacy


Wiek: 30
Do³±czy³: Pi± Lut 09, 2018 12:13
Posty: 19
Sk±d: Augustów

PostWys³any: Pi± Lut 09, 2018 12:25    Temat postu: Re: Salon meblowy - Bialystok.

je¶li mam ju¿ co¶ kupowaæ to na lata i dlatego raczej na zamówienie wola³abym meble ni¿ z sieciówki.
Betman 
   

Forumowicz


Do³±czy³: Czw Maj 10, 2018 14:43
Posty: 111
Sk±d: Bia³ystok

PostWys³any: Czw Lip 26, 2018 12:32    Temat postu: Re: Salon meblowy - Bialystok.

W temacie wyposa¿enia wnêtrz w takie dodatki jak meble,warto te¿ pomy¶leæ o o¶wietleniu czy te¿ o tym jak urz±dziæ sypialnie,czyli co nadaje siê na ¶cianê naszego domu czy mieszkania?
Chyba zgodzicie siê z tym ¿e obrazy to najbardziej popularny element dekoracyjny na ¶cianie...
Dzi¶ praktycznie ka¿dy mi³o¶nik obrazów znajdzie co¶ dla siebie,np. reprodukcje malarstwa
I co wa¿ne warto kupiæ obrazy/reprodukcje wykonane z naturalnych materia³ów,a wszystko to znajdziecie w sklepie internetowym https://www.dcngallery.pl
Szczerze polecam!
Betman 
   

Forumowicz


Do³±czy³: Czw Maj 10, 2018 14:43
Posty: 111
Sk±d: Bia³ystok

PostWys³any: Nie Wrz 23, 2018 20:01    Temat postu: Re: Salon meblowy - Bialystok.

Komu¶ uda³o siê skorzystaæ z oferty DCN Gallery?
Uda³o siê kupiæ jak±¶ reprodukcje,bo my siê zastanawiamy teraz nad kupieniem takiego obrazu na prezent...
U nas ju¿ jeden taki obraz Edvarda Muncha wisi na ¶cianie Wink
gruszka23 
   

Aktywny Forumowicz


Do³±czy³: Pon Mar 11, 2019 6:12
Posty: 253
Sk±d: Gdañsk - zaspa

PostWys³any: Pon Lis 11, 2019 23:28    Temat postu: Re: Salon meblowy - Bialystok.

Nastka9319 napisa³:
je¶li mam ju¿ co¶ kupowaæ to na lata i dlatego raczej na zamówienie wola³abym meble ni¿ z sieciówki.


Nastka, ja nie zauwa¿y³am, ¿eby sieciówki mia³y meble gorsze jako¶ciowo. Sprawdza³am ofertê mebli na zamówienie i ceny s± zdecydowanie poza moim zasiêgiem. Przy kupnie mebli i wypoczynku zwraca³am uwagê na jako¶æ, ale tak¿e wygl±d. Zakocha³am siê ostatnio w granatowym kolorze i jest on motywem przewodnim w moich wnêtrzach. W tym odcieniu mam w³a¶nie sofê z podnó¿kiem w przedpokoju oraz ³ó¿ko ma³¿eñskie w sypialni. Wszystko zakupione w sklepie https://www.indelo.pl/ Co¶ innego, bo ostatnio wszêdzie szaro¶ci albo biel z czerni±. Trochê oryginalno¶ci mam teraz w domuSmile
rikos123 
   

Sta³y bywalec


Do³±czy³: Nie Pa¼ 14, 2018 11:29
Posty: 58
Sk±d: Gdañsk-Zaspa

PostWys³any: Sob Lut 29, 2020 23:59    Temat postu: Re: Salon meblowy - Bialystok.

Ja tam wolê sklep www.umeblowana.com.pl kwadratowy stó³ rozk³adany do jadalni. Moim zdaniem u nich jest najwiêkszy wybór, a asortyment pierwsza klasa. Ceny konkurencyjne
Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastêpny temat


 
Mo¿esz pisaæ nowe tematy
Mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Mo¿esz zmieniaæ swoje posty
Mo¿esz usuwaæ swoje posty
Mo¿esz g³osowaæ w ankietach

Portal www.MojeOsiedle.pl nie ponosi odpowiedzialno¶ci za tre¶æ wypowiedzi zamieszczanych przez u¿ytkowników serwisu. Osoby zamieszczaj±ce wypowiedzi naruszaj±ce prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mog± ponie¶æ z tego tytu³u odpowiedzialno¶æ karn± lub cywiln±.
Copyright © www.MojeOsiedle.pl 2001-2024   Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO
Za³ó¿ forum  |   Kontakt  |   O nas  |   Regulamin   |  Reklama