portal osiedli, dzielnic i miast

Białystok - Forum

Pogaduchy z sąsiadami - bez wychodzenia z domu!
Primary Navigation


FAQFAQ    SzukajSzukaj    ProfilProfil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości    RejestrujRejestruj    ZalogujZaloguj   
www.MojeOsiedle.pl » Gorące tematy » Forum » Finansowanie pomysłu na biznes
Napisz nowy temat Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat     

Finansowanie pomysłu na biznes

     Odpowiedz do tematu    
Autor Wiadomość
mrufka2 
   

Początkujacy


Dołączył: Śro Lis 20, 2019 23:07
Posty: 8
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sob Lis 23, 2019 19:10    Temat postu: Finansowanie pomysłu na biznes

Mam ciekawy pomysł na biznes, jednak brakuje mi funduszy. Na innym forum znalazłem tę stronę http://dotacje-wroclaw.com.pl/ . Myślicie, że będzie dobrym i ciekawym rozwiązaniem?
omlet123 
   

Aktywny Forumowicz


Dołączył: Czw Maj 23, 2019 9:26
Posty: 215
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sob Gru 21, 2019 23:01    Temat postu: Re: Finansowanie pomysłu na biznes

W naszej firmie najlepszym posunięciem marketingowym były złote numery Czyli zakupienie łatwej do zapamiętania kombinacji cyfr głównego numeru telefonu do firmy. Taka kombinacja cyfr sprawia ze marka danej firmy utkwi w pamięci potencjalnego klienta.
katalonia 
   

Aktywny Forumowicz


Dołączył: Śro Sty 24, 2018 16:39
Posty: 243
Skąd: Gdańsk-Zaspa

PostWysłany: Pon Lip 06, 2020 13:46    Temat postu: Re: Finansowanie pomysłu na biznes

tez szukamy teraz jakiegos wsparcia po kryzysie pandemii.. na tarcze sie niestety nie zalapalismy i musimy jakos uratowac firme...
sashaa 
   

Aktywny Forumowicz


Dołączył: Pią Sie 17, 2018 22:35
Posty: 235
Skąd: Gdańsk-Zaspa

PostWysłany: Pon Lip 06, 2020 13:49    Temat postu: Re: Finansowanie pomysłu na biznes

A nie mysleliscie o takim kredycie na rozwoj? Na pewno na dobrych warunkach mozna zalatwic go z pomoca https://wsparciebiznesu.finanzapolska.com/ i pani Fiedoruk ktora pomoze Ci z wszystkimi formalnosciami i weryfikacjami Smile)
Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat


 
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty
Możesz głosować w ankietach

Portal www.MojeOsiedle.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników serwisu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Copyright © www.MojeOsiedle.pl 2001-2024   Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO
Załóż forum  |   Kontakt  |   O nas  |   Regulamin   |  Reklama