portal osiedli, dzielnic i miast

Białystok - Forum

Pogaduchy z sąsiadami - bez wychodzenia z domu!
Primary Navigation


FAQFAQ    SzukajSzukaj    ProfilProfil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości    RejestrujRejestruj    ZalogujZaloguj   
www.MojeOsiedle.pl » Gorące tematy » Forum » Jakie soczewki wybrać?
Napisz nowy temat Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat     

Jakie soczewki wybrać?

     Odpowiedz do tematu    
Autor Wiadomość
stefan28 
   

Forum Ekspert


Wiek: 33
Dołączył: Pon Sty 14, 2019 14:37
Posty: 493
Skąd: Lipnica

PostWysłany: Wto Kwi 21, 2020 19:53    Temat postu: Jakie soczewki wybrać?

Hejka! Zastanawiam się ostatnio nad zakupem nowych soczewek. Kompletnie jednak nie mogę się zdecydować, które wybrać. Możecie pomóc? Ostatnio sporo szperałem w internecie na ten temat i znalazłem taką stronę https://www.szkla.com/900_aveo-2-weeks-6-szt.html . Co o nich sądzicie? Z tego co widzę to są one wykonane z wysokiej jakości hydrożelowego materiału. Dzięki temu potrafią one utrzymywać wilgoć przez wiele godzin. Dodatkowo posiadają one ochronę przed promieniowaniem UV oraz mają zwiększoną przepuszczalność tlenową. Warto się na nie skusić? Dajcie znać, z góry dzięki za odpowiedzi.
chomicz 
   

Bywalec


Wiek: 37
Dołączył: Pon Wrz 23, 2019 12:23
Posty: 46
Skąd: Polska

PostWysłany: Wto Maj 26, 2020 1:28    Temat postu: Re: Jakie soczewki wybrać?

WitamSmile Ja wybrałem lekkie, miękkie soczewki acuvue oasis . Porządna, sprawdzona marka. Gdybyś chciał poznać ich wyroby medyczne zerknij na stronkę https://www.acuvue.pl/ . Poza prezentacją oferty znajdziesz tu szereg ciekawych porad odnośnie właściwego dobierania soczewek a także ich pielęgnacji.
Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat


 
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty
Możesz głosować w ankietach

Portal www.MojeOsiedle.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników serwisu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Copyright © www.MojeOsiedle.pl 2001-2024   Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO
Załóż forum  |   Kontakt  |   O nas  |   Regulamin   |  Reklama