portal osiedli, dzielnic i miast

Białystok - Forum

Pogaduchy z sąsiadami - bez wychodzenia z domu!
Primary Navigation


FAQFAQ    SzukajSzukaj    ProfilProfil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości    RejestrujRejestruj    ZalogujZaloguj   
www.MojeOsiedle.pl » Gorące tematy » Forum » Dystrybutor wody
Napisz nowy temat Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat     

Dystrybutor wody

     Odpowiedz do tematu    
Autor Wiadomość
domis22 
   

VIP


Wiek: 32
Dołączył: Pon Sty 14, 2019 18:16
Posty: 1096
Skąd: Malbork

PostWysłany: Pią Lip 24, 2020 3:41    Temat postu: Dystrybutor wody

Jaki dystrybutor wody jest według Was najlepszy? Przeglądałem internet pod tym kątem i trafiłem tutaj https://www.aquamo.com.pl/ . Jak patrzę na cennik to wydaje mi się, że jest to bardzo tanie. Jak myślicie? Może macie coś innego, bardziej sprawdzonego? Liczę na wasz opinie pod tym kątem.
Ivettka 
   

VIP


Wiek: 34
Dołączył: Śro Paź 31, 2018 16:51
Posty: 1144
Skąd: Sopot

PostWysłany: Pon Sty 24, 2022 19:33    Temat postu: Re: Dystrybutor wody

Dla mnie woda jest niezwykle ważna, ale bardziej w kontekście systemów nawadniania w moim ogrodzie. Nawet całkiem niedawno miałam okazję przeczytać na stronie https://wsh-kielce.edu.pl/jak-zaprojektowac-naziemny-system-nawadniania-ogrodu/ jak taki system nawadniania naziemny zaprojektować.
Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat


 
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty
Możesz głosować w ankietach

Portal www.MojeOsiedle.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników serwisu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Copyright © www.MojeOsiedle.pl 2001-2024   Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO
Załóż forum  |   Kontakt  |   O nas  |   Regulamin   |  Reklama